"Зубата" молодь - думки про останній матч збірної України в 2018 році

Сьогодні в Анталії завершився товариський поєдинок збірних України та Туреччини (0:0)

"Зубата"  молодь - думки про останній ма…

На Depo.Сектор перші висновки по гарячих слідах.

Збірна України на товариський матч проти Туреччини вийшла дуже молодим складом. Його середній вік складе всього 23,1 року. Одразу 6 гравців за своїм віком ще можуть грати за молодіжну збірну (U-21): Андрій Лунін (19 років), Віталій Миколенко (19 років), Олександр Зінченко (21 рік), Микола Шапаренко (20 років), Віктор Циганков (21 рік), Віктор Коваленко (22 роки). Це фактично нова збірна України. І що цікаво, що з міцною командою Туреччини на чужому стадіоні наші молоді хлопці впевнено себе почували. Ключовий показник після першого тайму - "синьо-жовта" молодь більше за суперників контролювала м'яч - 52% проти 48%.

Також можна стверджувати, що в Андрія Шевченка є голкіперська зміна для "вічного" Андрія П'ятова. Якщо в матчі з Словаччиною Денис Бойко "привіз" не один гол у власні ворота, то Андрій Лунін з турками зіграв значно впевненіше і чистіше. А сейв ногою молодого голкіпера в другому таймі після удару Сеюнджі і взагалі дорого коштує.

Андрій Шевченко ще раз довів свій футбольний тренерський інтелект. Достроково забезпечивши перше місце в турнірці групи Ліги націй, тренер максимально використав матчі з Словаччиною та Туреччиною для напрацювання нових зв'язків, експериментів. Шевченко дав відчути атмосферу гри в синьо-жовтій футболці одразу чотирьом дебютантам - Ігорю Пластуну, Віталію Миколенку, Мар'яну Шведу та Андрієві Борячуку. Також цікаво, що після провального матчу з Словаччиною, тренерський штаб не боявся експериментів і продовжив гнути свою лінію в матчі з Туреччиною. Тож до матчів команда Андрія Шевченка підходить з чималим багажем для аналізу, а вболівальники з позитивом і надією очікують на матчі відбору Євро-2020 у 2019 році.