"Зоря" засмутила Чернігів, луганці продовжують гонитву за "Динамо"

У матчі 27-го туру УПЛ луганська "Зоря" впевнено обіграла в Чернігові "Десну" (2:1)

"Зоря" засмутила Чернігів, луганці продо…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Луганський клуб цілком справедливо обіграв суперників – за рівнем гри підопічні Віктора Скрипника виявилися сильнішими. Владислав Кочергін (на фото) вже на 6-ій хвилині відкрив рахунок, скориставшись нерозторопністю гравців "Десни" в своєму штрафному майданчику.

На 55-ій хвилині Богдан Михайличенко подвоїв перевагу ударом зі штрафного – він перехитрив стінку гравців чернігівської команди, які підстрибнули, а один із лідерів "Зорі" натомість пробив низом.

Артем Громов на 83-ій хвилині начебто зробив рахунок розгромним, зігравши на добиванні. Але арбітр скасував цей гол, скориставшись підказкою ВАРу. Там і справді був офсайд в одного з гравців команди гостей.

А вже перед самим фінальним свистком господарі отримали право на пенальті, яке реалізував Денис Фаворов. Перед цим за другу жовту картку з поля вилучили захисника "Зорі" Чеберка.

"Десна" – "Зоря" 1:2

Голи: Фаворов, 90+8 – Кочергін, 6; Михайличенко, 55

"Десна": Паст, Фаворов, Імереков, Гітченко, Конопля, Картушов (Кузик, 85), Мостовий (Тотовицький, 46), Арвеладзе (Будківський, 69), Огиря, Калитвинцев (Тамм, 46), Філіппов (Хльобас, 78)

"Зоря": Махарадзе (Васіль, 78), Чеберко, Іванісеня (Луньов, 27), Тимчик, Вернидуб, Кочергін, Юрченко, Громов, Хомченовський, Кабаєв (Перовіч, 89), Михайличенко

Попередження: Мостовий, 10; Імереков, 43; Гітченко, 53; Арвеладзе, 66; Хльобас, 86; Тамм, 90+3 – Вернидуб, 24; Чеберко, 32; Луньов, 89; Громов, 90+4

Вилучення: Чеберко (З), 90+7 (друге попередження)