"Зоря" зіграла в непрохідну нічию з "Еспаньолом" в матчі за Лігу Європи (Як це було)

Завершився матч-відповідь плей-оф кваліфікації Ліги Європи між луганською "Зорею" та каталонським "Еспаньолом"

"Зоря" зіграла в непрохідну нічию з "Есп…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчу Ліги Європи.

29 серпня

21:51 - Звучить фінальний свисток! "Зоря" вигризає нічию, але прощається з єврокубками.

21:35 - Ще один "динамівець" забиває за "Зорю"! Цього разу пощастило Назарію Русину, який розібрався в штрафному "Еспаньола".

21:20 - Ще один м'яч пропускають луганчани.  Матіас Варгас забиває за "Еспаньол".

21:15 - "Зорі" вдалось зрівняти рахунок в поєдинку! Богдан Лєднєв відновлює паритет в матчі на 54-ій хвилині.

21:01 - Розпочався другий тайм поєдинку. "Зорі" потрібно забивати мінімум тричі, щоб отримати шанс на груповий етап Ліги Європи.

20:57 - Ось так виглядає статистика матчу "Зоря" - "Еспаньол" після першого тайму. За цифрами перевага в української команди:

20:35 - Пропускає українська команда! Екс-гравець "Шахтаря" Факундо Феррейра відкриває рахунок в матчі.

20:34 - Приємно, що вболівальники підійшли на трибуни вже під час поєдинку, адже до початку зустрічі було трохи лячно за українську команду:

Допис, поширений kotovdenis (@kotovdenis3)

19:58 - Поки що не надто багато вболівальників на стадіоні. А поєдинок вже стартує:

Болеем за наших!⚽️⚽️⚽️ #ukraine #zp🇺🇦 #zorya #español

Допис, поширений Makarov Miroslav (@miroslav_makarov)

19:27 - Вболівальники помалу підходять під арену в Запоріжжі:

Футбол!

Допис, поширений Александр Темко (@sashatemko)

18:52 - Футболісти луганського клубу вже на "Славутич-Арені":

18:33 - З'явились стартові склади команд на матч Ліги Європи. Віктор Скрипник використає схему з одним нападником на вістрі:

17:47 - Так виглядають квитки на матч "Зоря" - "Еспаньол":

17:13 - Ось так виглядає газон запорізької арени в день матчу Ліги Європи:

16:48 - Команди вийдуть на поле "Славутич-Арени" у такому екіпіруванні:

10:00 - Наш матеріал про те, як "Зорі" обіграти статусний "Еспаньол". Надія на молодого "динамівця"...

28 серпня

21:21 - Чудові новини перед матчем. "Зорю" в матчі з "Еспаньолом" в Лізі Європи підтримає повний стадіон.

19:45 - Футболісти з Барселони прибули в Запоріжжя на матч Ліги Європи:

18:59 - Український тренер розповів, що врятує "Зорю" в матчі з "Еспаньолом". Шансів небагато...

27 серпня

16:46- З'явилась заявка "Еспаньола" на повторний матч з "Зорею".

16:25 - Стало відомо, хто транслюватиме матч "Зорі" та "Еспаньола" в Лізі Європи.

Перший поєдинок в Іспанії завершився вольовою перемогою "Еспанола" (3:1), тож підопічних Віктора Скрипника влаштує перемога з різницею мінімум у два м'ячі.

Матч пройде на "Славутич-Арені" в Запоріжжі і розпочнеться о 20:00 за київським часом.