Зірковий нападник став найкращим хорватським бомбардиром в історії Бундесліги

Нападник "Хоффенхайма" Андрій Крамаріч допоміг своїй команді перемогти "Кельн" в матчі 18-го туру німецької Бундесліги

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Opta Sport.

29-річний футболіст відкрив рахунок вже на 7-й хвилині, реалізувавши пенальті, а на 75-й хвилині довів його до розгромного. У другому випадку Андрій також точно пробив з одинадцятиметрової позначки. Матч завершився розгромною перемогою "Хоффенхайма" – 3:0.

Як зазначає джерело, Крамаріч забив 73-й гол у Бундеслізі і очолив список найкращих бомбардирів змагань серед хорватських гравців. Він побив рекорд ексфорварда "Гамбурга", "Баварії" і "Вольфсбурга" Івіци Оліча, у якого 72 м'ячі в німецькому чемпіонаті. Нижче з відчутним відставанням розташовуються Маріо Манджукіч (53), Младен Петріч (51) і Іван Класніч (50).