Зірковий нападник "Арсеналу" після голу приміряв маску супергероя

Нападаючий "Арсеналу" П'єр-Емерік Обамеянг відсвяткував свій другий гол в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи з "Ренном", примірявши маску Чорної пантери - супергероя, що з'являється в коміксах видавництва "Marvel Comics"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport24.ru.

Зробивши рахунок 3:0 на 72-й хвилині матчу, габонський форвард витягнув маску з сумки за воротами і натягнув на голову. Завдяки цій домашній перемозі "Арсенал" вийшов в чвертьфінал Ліги Європи, незважаючи на поразку в першому матчі у Франції з рахунком 1:3.

⚫️ W A K A N D A F O R E V E R ⚫️

Допис, поширений Arsenal Official (@arsenal)

Обамеянг не вперше святкує голи таким чином. Раніше він кілька разів робив таке в дортмундській "Боруссії", з якої перейшов в "Арсенал" на початку 2018 року. Після голів за "Боруссію" Обамеянг поставав перед уболівальниками, зокрема, в масках Бетмена і Людини-павука.