Зірковий голкіпер отримав подвійний перелом під час матчу, його екстрено госпіталізували

Голкіпер "Галатасараю" Фернандо Муслера отримав серйозну травму в першому таймі матчу 27-го туру турецького чемпіонату з "Різеспором" (0:1, перерва)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Fanatik.

На 15-й хвилині зустрічі воротар зіткнувся з футболістом "Різеспора" Міланом Шкодою. Футболіст "Галатасараю" отримав подвійний перелом стопи. Муслеру на ношах винесли з поля і негайно госпіталізували.

Починаючи з 12 червня всі професійні ліги Туреччини відновили проведення матчів сезону-2019/2020. Кожна команда турецької Суперліги на момент паузи провела по 26 матчів. Турнірну таблицю очолює "Трабзонспор", який набрав 53 очки. В першу четвірку входять "Істанбул ББ" (53), "Галатасарай" (50) і "Сівасспор" (49). "Різеспор" (25) посідає 16-е місце в турнірній таблиці.