Зінченку та "Манчестер Сіті" Ліга чемпіонів знову не підкорилася

У фіналі Ліги чемпіонів у Порту зустрічалися дві англійські команди – "Манчестер Сіті" та "Челсі", лондонці мінімально перемогли – 1:0

Зінченку та "Манчестер Сіті" Ліга чемпіо…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Суто англійський фінал закінчився тріумфом "Челсі", який завдяки голу німця Кая Гавертца наприкінці першого тайму переміг "Манчестер Сіті" з рахунком 1:0. Українець Олександр Зінченко відіграв далеко не найкращий свій матч.

У загалом рівному першому таймі дещо гострішими були футболісти "Челсі", тож вони і повели в рахунку. На 42-ій хвилині гравці лондонського клубу знайшли можливість для контратаки, яка розпочалася на своїй половині поля, у підсумку – після чудової передачі від Маунта Гавертц вивалився сам-на-сам з воротарем Едерсоном і впевнено обіграв його.

У другому таймі лондонці діяли від оборони і не давали нічого зробити суперникам. За винятком декількох відносно гострих епізодів футболісти "Манчестер Сіті" не мали шансів виправити неприємне становище.

Обидві команди втратили через травми своїх лідерів. У першому таймі вимушено покинув поле Тіагу Сілва з "Челсі", а на початку другої частини зустрічі так ж доля спіткала Кевіна де Брюйне з "Манчестер Сіті".

"Манчестер Сіті" (Англія) – "Челсі" (Англія) 0:1

Гол: Гавертц, 42

"Манчестер Сіті": Едерсон, Стоунз, Рубен Діаш, Вокер, Зінченко, Фоден, Бернарду Сілва (Фернандінью, 64), Стерлінг (Агуеро, 77), де Брюйне (Габріел Жезус, 60), Марез, Гюндоган

"Челсі": Менді, Чилвел, Джеймс, Рюдігер, Аспілікуета, Маунт (Ковачич, 80), Жоржинью, Гавертц, Канте, Тіагу Сілва (Крістенсен, 39), Вернер (Пулішич, 66)

Попередження: Гюндоган, 34; Габріел Жезус, 88 – Рюдігер, 57

Читайте та дивіться також: Зінченко у старті: "МанСіті" і "Челсі" назвали склади на вирішальний матч сезону