Зінченко врятував "Манчестер Сіті" і вивів у півфінал Кубка Англії

Український універсал Олександр Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" пробитися в півфінал Кубка Англії

Зінченко врятував "Манчестер Сіті" і вив…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. В 1/4-ій фіналу Кубка Англії підопічні Хосепа Гвардіоли на виїзді грали з "Евертоном". Українець Олександр Зінченко з перших хвилин матчу зайняв місце на лівому фланзі оборони "містян".

У першій половині гри, яка завершилася нульовою нічиєю, Зінченко більше діяв в обороні. В атаці він запам'ятався хорошим навісом в штрафний майданчик суперника на 28-ій хвилині, з яким, утім, впоралися захисники господарів.

А на 43-ій хвилині Олександр врятував "Манчестер Сіті" від неминучого гола, коли Йєрро Міна вже пробив голкіпера Зака ​​Стеффена. Однак Зінченко виніс м'яч із порожніх воріт.

У другій половині гри українець був менш помітний, а на 84-ій і 90-ій хвилинах удари Ілкая Гюндогана і Кевіна де Брюйне принесли перемогу "містянам".

2: 0 – "Манчестер Сіті" вийшов у півфінал Кубка Англії.

Кубок Англії. 1/4-та фіналу

"Евертон" – "Манчестер Сіті" 0:2

Гол: Гюндоган, 84; Де Брюйне, 90

Путівку в півфінал турніру вже отримав "Саутгемптон", на виїзді він здобув розгромну перемогу над "Борнмутом" – 3:0. Інші два півфіналісти визначаться у неділю, 21-го березня, в матчах "Челсі" – "Шеффілд Юнайтед" і "Лестер" – "Манчестер Юнайтед"

При цьому саме в перерві поєдинку в Лестері відбудеться сліпе жеребкування 1/2-ої фіналу Кубка Англії сезону-2020/2021.