Зінченко може покинути "Уфу" заради збірної України

19-річний півзахисник не був викликаний до збірної України і через це готовий піти з російської "Уфи". Його агент вже підшукує варіанти
Depo.
30 березня 2016 09:34
ФОТО: depo.ua
Зінченко може покинути "Уфу" заради збірної України
Зінченко може покинути "Уфу" заради збірної України

Як повідомляє Depo.Сектор, Олександр Зінченко та його агент провели розмову з тренерами та менеджерами ФФУ. Після цієї розмови вони дійшли висновку, що футболісту потрібно шукати варіанти продовження кар'єри в Європі і вже влітку краще піти з російської "Уфи".

Але, справа в тому, що Зінченко у лютому 2015-го підписав 4-річний контракт з "Уфою". Також у футболіста конфлікт з "Шахтарем", оскільки він розірвав контракт з "гірниками" до його завершення. За односторонній розрив контракту можуть бути серйозні санкції в тому числі і дискваліфікація. Агент футболіста, легендарний екс-футболіст Юрій Гаврилов розглядає варіанти з Європи, але "справа "Шахтаря" суттєво понижує шанси футболіста перейти в команду з єврочемпіонатів, оскільки там не хочуть вплутуватися у можливу судову тяганину. Щоправда, існує й варіант з компенсацією "гірникам". 

В будь-якому разі Гаврилов мав розмову з менеджерами ФФУ і зробить все можливе, щоб підшукати Зінченку інший варіант продовження кар'єри вже до літа, щоб під час трансферного вікна футболіст був проданий. Наразі невідомо, скільки грошей за футболіста хоче отримати "Уфа".

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор