Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" перемогти в матчі з "Шеффілдом"

"Шеффілд" на своєму полі програв "Манчестер Сіті" в матчі 24-го туру чемпіонату Англії (0:1)

Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" перемо…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Єдиний гол забив аргентинець Серхіо Агуеро. В кінці першого тайму форвард "городян" Габріел Жезус не реалізував пенальті. Український футболіст "МанСіті" Олександр Зінченко провів на полі усі 90 хвилин.

"Шеффілд" - "Манчестер Сіті" 0:1
Гол: Агуеро, 73.
"Шеффілд": Хендерсон, Стівенс, О`коннелл, Башем (Робінсон, 78), Болдок, Флек, Норвуд, Бешич (Ландстром, 78), Іган, Шарп (Мусса, 59), Макберні.
"Манчестер Сіті": Едерсон, Лапорт (Ерік Гарсія, 78), Уокер, Отаменді, Зінченко, де Брюйне, Фернандіньо, Марез, Родрі Ернандес, Стерлінг (Бернарду Сілва, 90), Габріел Жезус (Агуеро, 67).
Попередження: Бешич, 13; Норвуд, 24; Флек, 43; Фернандіньо, 45; Родрі Ернандес, 53; Агуеро, 83; Макберні, 84.