Збірна України на "Арені Львів" обіграла Словаччину (Як це було)

Завершився поєдинок другого туру групового етапу Ліги націй

Збірна України на "Арені Львів" обіграла…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчу.

17:50 - Звучить фінальний свисток! Наша збірна отримала важливу перемогу в матчі зі Словаччиною.

17:33 - Головний арбітр матчу призначає пенальті за фол на Циганкові. Андрій Ярмоленко впевнено реалізував 11-метровий удар! Спрацювала заміна Андрія Шевченка.

17:23 - Дещо підсіли підопічні Шевченка. Дається взнаки напружений графік ігор національної команди.

17:05 - Статистика першого тайму повністю за нашою збірною. Особливо це відчувається по кількості ударів.

17:00 - Розпочався другий тайм матчу Ліги націй. Тримаємо кулаки за нашу команду!

16:45 - Завершились перші 45 хвилин зустрічі. Нулі на табло повністю відображають події на футбольному полі - рівна гра збірних.

16:35 - Біля львівського стадіону "засвітився" мер міста Андрій Садовий. Чи стане він фартовим для нашої команди?

16:00 - Почали!

15:43 - Матч відбудеться без глядачів, але для вболівальників під стінами "Арени Львів" організували фан-зону.

15:20 - Матч відбудеться за порожніх трибун, але поруч з стадіоном діятиме фан-зона. Та й зустріч, судячи з фото, фанати нашим футболістам організували гарячу.

14:47 - Склади команд:

Україна: Пятов – Караваєв, Бурда, Ракицький, Матвієнко – Степаненко, Маліновський – Ярмоленко, Марлос, Коноплянка – Яремчук.

Словаччина: Дубравка – Шатка, Шкртел, Шкріняр, Губочан – Куцка, Гамшік, Лоботка – Мак, Нємєц, Вайсс.

13:38 - Як виглядає вражаюча статистика поєдинків збірної України у Львові. Поки без поразок!

12:18 - Судячи з цифр, команда суперника дорожча, як за середнім показником, так і в загальному, і навіть в змаганні найдорожчих футболістів.

11:54 - Стала відома заявка Словаччини на матч зі збірною України в Лізі націй

11:00 - Директор стадіону "Арена Львів" Юрій Майборода розповів про підготовку газону до матчу. Є проблеми...

10:45 - бірна України вийде на поле "Арени Львів" в жовтому комплекті екіпіровки. Точно такий, як і в переможному поєдинку з Чехією. Словаччина зіграє в біло-синьому комплекті.

10:30 - Стала відома заявка збірної України на матч з Словаччиною. Є дебютанти!