Завершився поєдинок другого туру групового етапу Ліги націй

Depo.
9 вересня 2018 17:50

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час матчу.

17:50 - Звучить фінальний свисток! Наша збірна отримала важливу перемогу в матчі зі Словаччиною.

17:33 - Головний арбітр матчу призначає пенальті за фол на Циганкові. Андрій Ярмоленко впевнено реалізував 11-метровий удар! Спрацювала заміна Андрія Шевченка.

17:23 - Дещо підсіли підопічні Шевченка. Дається взнаки напружений графік ігор національної команди.

17:05 - Статистика першого тайму повністю за нашою збірною. Особливо це відчувається по кількості ударів.

17:00 - Розпочався другий тайм матчу Ліги націй. Тримаємо кулаки за нашу команду!

16:45 - Завершились перші 45 хвилин зустрічі. Нулі на табло повністю відображають події на футбольному полі - рівна гра збірних.

16:35 - Біля львівського стадіону "засвітився" мер міста Андрій Садовий. Чи стане він фартовим для нашої команди?

16:00 - Почали!

15:43 - Матч відбудеться без глядачів, але для вболівальників під стінами "Арени Львів" організували фан-зону.

15:20 - Матч відбудеться за порожніх трибун, але поруч з стадіоном діятиме фан-зона. Та й зустріч, судячи з фото, фанати нашим футболістам організували гарячу.

14:47 - Склади команд:

Україна: Пятов – Караваєв, Бурда, Ракицький, Матвієнко – Степаненко, Маліновський – Ярмоленко, Марлос, Коноплянка – Яремчук.

Словаччина: Дубравка – Шатка, Шкртел, Шкріняр, Губочан – Куцка, Гамшік, Лоботка – Мак, Нємєц, Вайсс.

13:38 - Як виглядає вражаюча статистика поєдинків збірної України у Львові. Поки без поразок!

12:18 - Судячи з цифр, команда суперника дорожча, як за середнім показником, так і в загальному, і навіть в змаганні найдорожчих футболістів.

11:54 - Стала відома заявка Словаччини на матч зі збірною України в Лізі націй

11:00 - Директор стадіону "Арена Львів" Юрій Майборода розповів про підготовку газону до матчу. Є проблеми...

10:45 - бірна України вийде на поле "Арени Львів" в жовтому комплекті екіпіровки. Точно такий, як і в переможному поєдинку з Чехією. Словаччина зіграє в біло-синьому комплекті.

10:30 - Стала відома заявка збірної України на матч з Словаччиною. Є дебютанти!