Збірна України стартувала в відборі чемпіонату світу з гандболу

У п'ятницю, 30 листопада, жіноча збірна України з гандболу розпочала виступи у відбірному етапі Чемпіонату світу 2019 року

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Главком.

Першим суперником українок стали господарки міні-турніру – команда Словаччини. "Синьо-жовті" не зовсім вдало провели перший період, програвши 13:17, після чого кинулися відігравати відставання у другому.

І це у них вийшло, по ходу другої 30-хвилинки рахунок кілька разів був рівний. Однак, наприкінці зустрічі, у вирішальні хвилини, українки почали знову помилятися, не завершивши влучними спробами кілька атак.

Натомість, словачки впіймали кураж і довели справу до перемоги – 36:32. В іншому матчі дня збірна Ізраїлю здолала команду Косова – 28:25.

Зауважимо, що у плей-офф відбору на ЧС-2019 вийдуть тільки переможці груп.

Турнірне становище після першого ігрового дня: Словаччина, Ізраїль – по 2 (1), Косово, Україна – по 0 (1).

Усього у плей-офф отримають перепустки чотири команди, одна з яких уже відома. Це – збірна Білорусі.