Збірна України обіграла Естонію у компенсований час (Як це було)

Національна збірна України з мінімальним рахунком 1:0 у товариському матчі обіграла Естонію на "Славутич-Арені"

Збірна України обіграла Естонію у компен…

Depo.Сектор стежила за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час товариського матчу.

20:51 – Фінальні потуги збірної України таки принесли успіх. Роман Безус за допомогою рикошету забив гол ударом зі штрафного –1:0. Але гра "синьо-жовтих" все одно залишила чимало запитань...

20:42 – Українці вдалися до фінішної навали, однак варто визнати, що заміни не посприяли збільшенню якості гри української команди, тож поки що в нападі мало що вдається команді Андрія Шевченка.

20:30 – Відразу після відновлення гри після перерви за інерцією українці ще щось створили (зокрема, небезпечно "стріляв" Безус, проте знову чудово в рамці зіграв естонський голкіпер). А далі й моменти поступово розпочали зникати, та й гості з Балтії заграли сміливіше та навіть могли відзначитися взяттям воріт за сприятливого збігу обставин.

20:06 – Після перерви у складі збірної України вийшли відразу чотири нові гравці, для декого з яких така поява на полі є повноцінним дебютом. Замість Матвієнка вийшов Шабанов, Сидорчука замінив Іванісеня, Коваленка – Буяльський, а Циганкова – Безус.

20:02 – Уболівальницька підтримка збірної України, як завжди, на належному рівні.

19:50 – Перший тайм завершився нічиєю 0:0. Українці створили достатню кількість моментів, але не реалізували їх. На 26-ій зі штрафного пробив Коваленко – поруч із "дев’яткою". На 39-ій  після прострілу Ярмоленка ледь не дотягнувся до м’яча Бесєдін. На 41-ій та 42-ій хвилинах два небезпечні удари завдав Соболь, але обидва рази повз рамку воріт.

19:45 – А ось так перед початком матчу прозвучав Державний гімн України.

19:24 – Позаду половина тайму. "Синьо-жовті" тиснуть. Найнебезпечніший момент виник на початку гри, коли удар головою від Бесєдіна у красивому стрибку відбив воротар збірної Естонії. Тоді атаку правим флангом розкрутив капітан українців Ярмоленко.

19:00 – Гра розпочалася.

18:55 – Ось так виглядає "Славутич-Арена" з висоти пташиного польоту.

18:50 – 486 поліцейських працюватимуть по периметру "Славутич-Арени" та ще 171 представник охорони та стюард забезпечуватиме порядок у самій чаші стадіону.

18:40 – Цікава статистика: півзахисник збірної України Євген Шахов вийде в стартовому складі на товариський матч проти Естонії. Це його перша поява в складі національної команди з 10-го листопада 2017-го року, коли він провів 9 хвилин на полі проти Словаччини (2:1) в товариському матчі. Всього за збірну Шахов зіграв 5 матчів і забив 1 гол. Також уперше з 3-го червня 2018-го року за національну команду зіграє форвард київського "Динамо" Артем Бесєдін. Тоді він провів один тайм в спарингу з Албанією (4:1). За збірну Бесєдін забив 1 гол в 12-ти матчах.

17:54 – А ось і експериментальний склад української команди на гру з естонцями:

Стартовий склад збірної України: 23. Андрій Лунін, 2. Едуард Соболь, 22. Микола Матвієнко, 3. Ігор Пластун, 19. Сергій Болбат, 17. Євген Шахов, 5. Сергій Сидорчук, 20. Віктор Коваленко, 15. Віктор Циганков, 7. Андрій Ярмоленко (капітан), 11. Артем Бєсєдін.

Запасні: 1. Юрій Паньків, 4. Володимир Шепелєв, 6. Артем Шабанов, 8. Мар’ян Швед, 9. Роман Яремчук, 10. Євген Коноплянка, 12. Андрій П'ятов, 13. Дмитро Іванісеня, 14. Віталій Буяльський, 16. Віталій Миколенко, 18. Роман Безус, 21. Олександр Караваєв.

17:19 – Захисник Едуард Соболь висловився про манеру гри суперника: "Команда добре розвинена фізично. Грають в силовий футбол. в Естонії немає особливого контролю м'яча. Їх гра побудована більше за рахунок фізики і сили".

16:15 – Стало відомо, що Державний гімн України перед матчем виконає співачка Гайтана.

14:47 - З'явилась цікава статистика сьогоднішнього матчу. Запоріжжя стало восьмим українським містом, яке приймає матч національної збірної

13:37 - Футболісти збірної України прогулялись Запоріжжям і зайшли на "Славутич-Арену":

11:59 - Збірні України та Естонії визначились з "кольорами" на матч в Запоріжжі:

11:00 - Ми підготували матеріал, в якому зібрано усе найцікавіше по матчу Україна - Естонія.

13 листопада

22:26 - Капітан збірної Естонії роздумує про завершення кар'єри. Матч з україною стане одним із останніх для Герта Камса.

20:59 - Тренер збірної Естонії Карел Волайд готує сенсаційний склад на матч з Україною. Ризикує естонець!

18:38 - Гарні новини із Запоріжжя. На матчі Україна – Естонія очікується аншлаг!

16:47 - Шевченко не виключає дебютів у збірній в матчі проти Естонії. Тим цікавіше буде вболівальникам!

15:50 - Головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію перед матчем з естонцями.

12 листопада

21:07 - Букмекери визначили фаворита товариської гри. Сподіваємось, що саме так все і буде.

16:46 - Стало відомо, хто транслюватиме матч Україна - Естонія.

Товариський матч між збірними України та Естонії пройде на "Славутич-Арені".