Збірна України зіграла внічию з Францією в матчі на НСК "Олімпійський"

Сьогодні, 4 вересня, збірна України приймала Францію в матчі кваліфікації ЧС-2022

Журналіст Depo.Сектор
Збірна України зіграла внічию з Францією…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 44-й хвилині Яремчук з флангу покотив м'яч на Циганкова, м'яч відскочив від захисника збірної Франції до Шапаренка, який з лінії штрафного пробив у дев'ятку воріт Льоріса. На 50-й хвилині Марсьяль замкнув подачу з флангу.

Україна - Франція 1:1
Голи: Шапаренко, 44; Марсьяль, 50.
Україна: Пятов, Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Тимчик, Ярмоленко (Зубков, 90), Шапаренко, Циганков (Малиновський, 82), Степаненко, Забарний, Яремчук (Сікан, 82).
Франція: Льоріс, Зума, Дюбуа, Кімпембе, Дінь, Рабьо, Тчуамені (Верету, 83), Погба, Коман (Діабі, 64), Грізманн, Марсьяль (Бензема, 64).

Попередження: Ярмоленко, 88; Кімпембе, 88; Малиновський, 90.

Команди вже зустрічалися в цьому відборі - матч в Парижі закінчився з рахунком 1:1.