Збірна України сенсаційно зіграла внічию з Бахрейном в товариському матчі

Завершився перший товариський матч збірної України в рамках підготовки до Євро-2020

Збірна України сенсаційно зіграла внічию…

Про це повідомляє Depo.Cектор.

Національна команда зустрічалася зі збірною Бахрейну.

На 73-й хвилині Анатолій Трубін сфолив у своєму штрафному майданчику, за що був призначений пенальті. 11-метровий удар реалізував Сайед Саїд. На 90 хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок - 1:1.

Україна - Бахрейн 1:1
Гол: Саїд, 75 (пен); Циганков, 90.
Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко, Кривцов (Попов, 64), Тимчик (Караваєв, 78), Шапаренко, Марлос, Макаренко (Сидорчук, 64), Степаненко (Судаков, 46), Зубков (Циганков, 46), Бесєдін (Довбик , 46).
Бахрейн: Лутфала, Аль-Шайх (Асфор, 85), Набіль (Аль-Хазан, 76), Аль-Шамсаїл, Марун (Алі Мадан, 76), Аль-Хумайдан (Хлайф, 76), Реда, Харам, Абдула , Аль-Асуад (Саїд, 66), Аль-Ромайхі (Абд-Аль-Джабар, 85).
Попередження: Кривцов, 15; Марун, 38; Аль-Асуад, 49; Харам, 59.