Збірна України розпочала з розгрому кваліфікацію до чемпіонату світу

У першому поєдинку європейської кваліфікації чемпіонату світу 2023-го року жіноча збірна України не мала проблем із Фарерськими островами

Збірна України розпочала з розгрому квал…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. "Синьо-жовті" вступили в боротьбу останніми з команд своєї групи, тож тренерський штаб мав нагоду отримати додаткову інформацію про суперників. У підсумку план Наталії Зінченко на гру цілком спрацював.

На стадіоні "Колос" ще в першому таймі нашій команді вдалося оформити комфортну перевагу. На 16-ій хвилині Козлова головою замкнула подачу Апанащенко, а перед перервою після прострілу Шматко відзначилася Кравчук. Гольові нагоди також мали Шматко й Апанащенко, та ж Козлова не реалізувала декілька моментів.

У другій половині гри українки збільшили власну перевагу. На 57-ій хвилині Хаванська зробила закидання з глибини, а Бойченко з лінії воротарського переправила м’яч у сітку. Невдовзі Хімич у падінні пробила повз "дев’ятку".

У суперниць із небезпечних моментів можна відзначити хіба що удар Асли Йоханнесен зі штрафного, з яким упоралася Саніна. На 79-ій хвилині четвертий гол українок після подачі Калініної з кутового оформила Корсун. Могли "синьо-жовті" забити ще, зокрема, декілька нагод мала Хімич, а Козлова влучила в поперечину. У підсумку "синьо-жовті" зупинилися на рахунку 4:0.

За п’ять днів, 26-го жовтня, українки на цьому ж стадіоні зіграють свій другий поєдинок відбору – проти Іспанії (початок – о 17.00).