Збірна України Ротаня страшно зганьбилася в дебютному матчі Євро-2021

Збірна України U-21 з відчутної невдачі стартувала в кваліфікації Євро-2021 проти Фінляндії (0:2)

Збірна України Ротаня страшно зганьбилас…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 18-ій хвилині Челлман відкрив рахунок, а Валакарі з пенальті подвоїв перевагу на 81-ій хвилині.

Молоді українці начебто виглядали краще від суперника, проте аж надто здивували індивідуальними діями, тому пробити ворота фінів так і не вдалося

Україна U-21 – Фінляндія U-21 0:2

Голи: Челлман, 18; Валакарі, 81 (пен.)

Україна U-21: Білик, Конопля, Корнієнко, Бондар, Алібеков, Булеца (Вакула, 74), Топалов (Мудрик, 60), Чеберко, Шапаренко, Козак (Цитаїшвілі, 46), Сікан (Леднєв, 82)

Фінляндія U-21: Яаскелайнен, Сундман, Піккарайнен, Хальме, Хювярінен, Валакарі, Кайрінен, Вертайнен (Юлятупа, 46; Фагерстрьом, 74), Челлман, Сойсало (Хаккінен, 86), Лінгман

Попередження: Алібеков, 63; Корнієнко, 84; Конопля, 90 – Сундман, 56; Яаскелайнен, 75; Лінгман, 90

Зустріч проходила на "Славутич-Арені" в Запоріжжі.