Збірна України обіграла Чорногорію і рветься у фінальну частину Євро

У заключному поєдинку групового раунду кваліфікації Євро-2022 жіноча збірна України на своєму полі здобула надважливу перемогу над Чорногорією (2:1)

Збірна України обіграла Чорногорію і рве…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт УАФ. Перемоги над Ірландією (1:0) та Грецією (4:0) дозволили "синьо-жовтим" претендувати на друге місце у групі.

Для продовження боротьби за вихід на Євро-2022 українкам в останньому матчі групового турніру треба було обігрувати чорногорок та сподіватися, що ірландки не переможуть німкень. У разі нічиєї в Києві нас влаштовувала лише поразка конкуренток.

Матч із балканками підопічні Наталії Зінченко проводили на "Оболонь-Арені", газон якої перед початком гри вкрила снігова ковдра, що суттєво вплинуло на якість футболу. Команди досить швидко обмінялися голами. На 5-ій хвилині Басанська реалізувала пенальті, зароблений Панцулаєю, однак незабаром Джоковіч після передачі з правого флангу зрівняла рахунок.

Далі ініціативою за чергою володіли обидві команди, проте гостріше атакували українки. На 17-ій хвилині після контратаки пройшов навіс до штрафного майданчика, проте після удару Хімич м’яч із лінії воріт вибила суперниця. Незабаром непогано, поруч зі стійкою, пробила Куніна, пізніше Андрущак із підбору поцілила вище воріт. Суперниці відповіли ударом Куч, з яким упоралася Самсон.

На початку другого тайму Божич полегшила завдання для українок, отримавши другу жовту картку. У чисельній більшості господарки притиснули чорногорок до їхніх володінь. "Синьо-жовті" завдали декілька небезпечних ударів повз ворота, а на 74-ій хвилині нарешті вийшли вперед: Куніна замкнула подачу від Овдійчук із лівого флангу.

Пізніше Козлова мала непоганий момент, але балканок врятувала воротар. У підсумку українки втримали перевагу та здобули важливі три очки. Враховуючи поразку ірландок у паралельній грі від німкень (1:3), наша команда піднялася на другу сходинку у групі та продовжить боротьбу в плей-оф відбору Євро-2022, матчі якого заплановано на квітень 2021-го року.