Збірна Уельсу зробила подарунок данцю Еріксену

Футболісти збірної Уельсу підготували спеціальний подарунок для півзахисника збірної Данії Крістіана Еріксена

Збірна Уельсу зробила подарунок данцю Ер…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Перед початком матчу 1/8-ої фіналу чемпіонату Європи вони подарували данцям футболку з автографами всіх гравців і побажанням здоров'я Еріксену.

Нагадаємо, що 12-го червня наприкінці першого тайму матчу чемпіонату Європи між командами Фінляндії та Данії Еріксен впав на газон і не зміг піднятися. Спортсмену надавали екстрену допомогу на полі протягом близько 15-ти хвилин, потім його відвезли в лікарню.

Пізніше з'ясувалося, що у гравця був серцевий напад. Гру перервали і відновили через півтори години, за її підсумками збірна Данії програла з рахунком 0:1.

29-річний футболіст вже виписаний з лікарні, йому встановили імплантований дефібрилятор серця.

Читайте та дивіться також: Перший бій раунду плей-оф Євро-2020: Данія і Уельс озвучили бойові склади