Збірна U-18 стартувала з перемоги на турнірі в Чехії

Юнацька збірна України, складена з футболістів 2000 року народження, перемогою розпочала свої виступили на турнірі Вацлава Єжика, який 22 серпня розпочався у Чехії

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт ФФУ.

У стартовому матчі підопічні Сергія Попова в серії післяматчевих пенальті обіграли однолітків зі Словаччини.

Перші хвилини матчу пройшли за невеликої переваги словацької команди, та, витримавши натиск, наші хлопці зуміли не тільки вирівняти хід гри, а й заволодіти ініціативою. Однак, у завершальній стадії українцям бракувало холоднокровності, а в деяких випадках - банального везіння.

У другому таймі малюнок гри не змінився: "синьо-жовті" володіли ініціативою майже весь ігровий час, проте залишити "автограф" жодному із гравців української команди так і не вдалося – 0:0.

Згідно із регламентом турніру, в разі нічиєї команди визначають переможця у серії післяматчевих пенальті, а за виграш у футбольній лотереї отримають два залікових бали, тоді як за поразку їм нараховують лише одно очко. Фортуна вирішила віддати борг українцям, які перемогли – 6:5. Символічно, що одним із героїв матчу став голкіпер "синьо-жовтих" Віктор Бабічин, який впорався з двома ударами з "позначки".

Після цієї перемоги Україна має в своєму активі 2 очки, а Словаччина – один бал. Завтра наша команда зустрінеться із господарями турніру – збірної Чехії.