Збірна Росії U-19 зганьбилась з Косово у матчі відбору Євро-2020

У матчі першого етапу відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року юнацька збірна Росії зустрічалася з національною командою Косова

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Гра пройшла на стадіону "Кардіфф Інтернейшнл Спортс" в Кардіффі і завершилася нічиєю з рахунком 1:1.

На 11-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник юнацької збірної Косова Адоніс Аліу. Через 1 хвилину м'яч в ворота суперника відправив хавбек національної команди Росії Ігор Школик.

Суперниками збірних Росії і Косова по групі 5 є національні команди Уельсу і Польщі. Валлійська збірна в паралельному матчі обіграла однолітків з Польщі з рахунком 3:0, після чого очолила турнірну таблицю групи 5.