Збірна Італія встановила рекорд усіх часів на старті Євро-2020

Збірна Італії розгромила Туреччину (3:0) в матчі відкриття Євро-2020 і стала першою командою в історії, яка здобула 9 сухих перемог поспіль в міжнародних зустрічах

Збірна Італія встановила рекорд усіх час…

Про це повідомляє Depo.Сектор. Команда Роберто Манчіні не пропускає майже десять годин – а саме 875 хвилин – з жовтня 2020-го року, коли ворота Джанлуїджі Доннарумма вразив нідерландець Донні ван де Бек.

Без поразок італійці обходяться вже майже три роки. Остання невдача "Скуадри Адзурри" трапилася 28 матчів назад – в матчі з португальцями в жовтні 2018-го року.

У протистоянні з Туреччиною італійці здобули вісім перемог при трьох нічиїх і жодного разу не поступилися. При цьому в Римі перервалася серія з п'яти матчів, в яких турки засмучували італійських воротарів.

В офіційних зустрічах Італія і зовсім набрала 16 очок, пропустивши всього один м'яч – від Окана Бурук в грі першого туру Євро-2000.