Захисник Словаччини: Гол у ворота збірної України не забуду до кінця життя

Захисник збірної Словаччини Лукаш Штетіна, який свого часу виступав за харківський "Металіст", поділився думкою про гру проти збірної України (1:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на footboom.com.

Штетіна відкрив рахунок на "Арені Львів".

"Матч проти збірної України був цікавим з перших хвилин. Ніхто не хотів поступатися в боротьбі і бився за перемогу. На жаль, фортуна була не на нашому боці. Думаю, глядачі, що прийшли на стадіон, повинні були залишитися задоволені самою грою, яка зберігала інтригу до самого кінця.

Для мене матч також видався вельми насиченим: за 45 хвилин встиг забити, припуститися помилки і отримати жовту картку. (Посміхається). Думаю, цей гол я не забуду до кінця свого життя. Особисто для мене він буде завжди особливим, адже по-перше, він для мене перший в збірній, а по-друге, його я забив в Україні, яка мені не чужа, адже свого часу мені довелося відіграти тут один рік", - сказав Штетіна.