З'явилось відео безладів під час фіналу Кубка Польщі

Фінальний матч кубка Польщі з футболу, який відбувся 2 травня на Національному стадіоні у Варшаві між командами "Легія" (Варшава) й "Арка" (Гдиня), переривався декілька разів через поведінку уболівальників

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Польська федерація футболу (PZPN) ініціювала розслідування.

Суддя вперше зупинив поєдинок на початку другого тайму, коли футбольні фанати запалили димові шашки. Коли видимість стала кращою, матч поновився, але потім фани знову запалили піротехніку, тож суддя змушений був ще раз перервати гру. Заборонені на стадіоні засоби використовували фанати обох команд. У результаті їх застосування пошкоджено дах, відеомонітори та інші елементи інфраструктури стадіону.

У матчі перемогла "Легія" з рахунком 2:1, удев'яте здобувши кубок Польщі. Матч відвідало 47 тис. глядачів. У стартовому складі команди з Гдині вийшов український півзахисник Андрій Богданов. Відзначимо, що українець провів на полі лише перший тайм.