ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З "Говерли" мають зняти очки за борги Шуфрича

З "Говерли" повинні зняти три очки в турнірній таблиці УПЛ за борг перед колишнім гравцем Миколою Гибалюком
Depo.
16 березня 2016 09:44
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Tribuna, Через бездіяльність ФФУ і УПЛ захисник звернувся з письмовою заявою до ЗМІ.

Із заяви Гибалюка слідує, що, незважаючи на численні рішення за його позовом і апеляціями "Говерли" в контролюючі органи (палата з вирішення спорів ФФУ, Спортивний арбітражний суд (двічі), Вищий Федеральний Суд Швейцарської Конфедерації, КДК ФФУ і апеляційний комітет ФФУ), клуб відмовляється виплачувати борг із зарплати в розмірі $165 367  тис.

При цьому "Говерла" отримала атестат на участь в сезоні УПЛ 2015-2016, незважаючи на наявність рішення Спортивного арбітражного суду від 10.11.2014 року, яке залишало в силі вердикт палати з вирішення спорів ФФУ.

Крім того, прізвище Гибалюка не фігурували в меморандумі про відстрочку виплати заборгованостей між клубами-боржниками і ФФУ, підписаному на початку поточного сезону.

Відповідно до рішення КДК ФФУ від 18 лютого 2016 року, з "Говерли" 28 лютого повинні були зняти три очки в турнірній таблиці, але до сих пір ніяких змін не було.

Відзначимо, раніше ще один екс-гравець "Говерли" Віталій Лисицький заявив, що КДК ФФУ зніме з команди шість очок в турнірній таблиці.

Більше новин спорту читайте на Depo Сектор