Юнацька збірна України обіграла США в дебютному матчі ЧС-2019 (Як це було)

У Польщі юнацька збірна України провела дебютний матч серед юнацьких команд U-20

Юнацька збірна України обіграла США в де…

Depo.Сектор стежив за усім найцікавішим, що відбувалося до та під час дебютного матчу чемпіонату світу.

23:22 - Звучить фінальний свисток. Юнацька збірна України здобуває важку мінімальну перемогу над американцями! Чудовий дебют на Чемпіонаті світу.

22:38 - Знову виходить вперед наша збірна! Захисник "жовто-блакитних" Денис Попов після подачі з кутового замкнув ударом головою шедевральний навіс. Рахунок 2:1.

22:34 - Георгій Цітаішвілі на 48-ій хвилині дальнім ударом потрапив в поперечку воріт суперника. Варто віддати належне і американцям, які одразу ж відповіли небезпечним контрвипадом. Андрій Лунін на високому рівні відпрацював момент.

22:23 - З'явилась статистика матчу ЧС-2019 після першого тайму. Цифри не на користь нашої команди:

22:18 - Перший тайм завершився нічиєю. Непоганий матч проводять команди.

22:02 - І одразу збірна США відігрується в матчі. Серванья після хорошого пасу Веа пробиває Андрія Луніна. Рахунок 1:1 стає на 32-ій хвилині матчу.

21:57 - Відкриває рахунок в матчі збірна України! Георгій Цітаішвілі з глибини поля знайшов пасом хавбека Сергія Булецу, а той відтіснивши захисника, майстерно пробив голкіпера збірної США.

21:40 - Активно почали американці поєдинок. Вже на 10-ій хвилині голкіпер збірної України вступив у гру, перевівши м'яч на кутовий після удару зі штрафного у виконанні суперників.

21:30 - Арбітр дав стартовий свисток. Матч розпочався!

21:29 - Так виглядають трибуни стадіону в Бельсько-Бяла перед стартом поєдинку:

20:46 - Стартові склади юнацьких збірних на матч чемпіонату світу:

20:30 - Збірна України U-20 - у списку найдорожчих команд чемпіонату світу. Але це тільки "на папері", матч із США покаже хто є хто.

17:31 - Наша команда провела тренування перед важливим поєдинком ЧС-2019:

09:29 - Ось так виглядає газон "Міського стадіону" в день матчу збірних України і США:

Заявка збірної України U20 виглядає наступним чином:

воротарі - Андрій Лунін ("Леганес", Іспанія), Владислав Кучерук ("Динамо", Київ), Дмитро Різник ("Ворскла", Полтава);

захисники - Валерій Бондар, Віктор Корнієнко, Юхим Конопля (всі - "Шахтар", Донецьк), Денис Попов, Віталій Миколенко (обидва - "Динамо", Київ), Ігор Снурніцин ("Олімпік", Донецьк), Олександр Сафронов ("Дніпро -1 ", Дніпро), Данило Безкоровайний ("Земплін", Словаччина);

півзахисники - Сергій Булеца, Георгій Цітаїшвілі (обидва - "Динамо", Київ), Олексій Кащук, Максим Чех (обидва - "Шахтар", Донецьк), Олексій Хахльов ("Алавес", Іспанія), Кирило Дришлюк ("Олександрія"), Микола Мусолітін ("Чорноморець", Одеса);

нападники - Владислав Супряга ("Динамо", Київ), Данило Сікан ("Маріуполь"), Денис Устименко ("Олександрія").

Також на чемпіонаті світу-2019 Україна на груповій стадії турніру зіграє з командами Катару (27-го) та Нігерії (30-го).

Сьогодні наша збірна зустрінеться з фаворитом групи - збірною США. Поєдинок пройде в польському місті Бельсько-Бяла на "Міському стадіоні".