Юнацька збірна України (U-17) завдяки перемозі над Боснією виграла групу відбору до Євро-2019

У впертій боротьбі підопічні Володимира Єзерського обіграли господарів міні-турніру – команду Боснії і Герцеговини (3:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор. Першими відзначилися наші хлопці – Георгій Судаков на 13ій хвилині реалізував пенальті, згодом, на 29-ій, Ерік Шуранов з німецького "Нюрнберга" подвоїв перевагу. Та перед самою перервою один гол відквитав Айдін Юсуповіч – 2:1.

У другому таймі той же Шуранов на 68-ій хвилині знову відновив перевагу у 2 м'ячі, на що Фарук Дураковіч на 74-ій відповів влучним ударом із пенальті. З таким рахунком – 3:2 на користь юних українців – гра і закінчилася.

Тепер збірна України U-17 виступить в еліт-раунді Євро-2019.