Ярмоленко отримав фантастичну оцінку за матч "Вест Хема" з "Халл Сіті"

Український півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко отримав максимальну оцінку за переможний матч 1/16 фіналу Кубка ліги проти "Халла" (5:1)

Як повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Whoscored, в хавбека 10 балів, це найкращий показник в матчі.

Ярмоленко забив 2 голи і зробив два 2 ассисти. Спочатку хавбек асистував Снодграссу, який відкрив рахунок в матчі на 18-й хвилині. Потім на 45-й хвилині Аллеру, після чого рахунок став 2:0.

На 56-й хвилині український хавбек реалізував пенальті, довівши рахунок до 3:0. Наприкінці зустрічі українець оформив дубль, а хвилиною раніше свій другий м'яч в зустрічі забив Аллер.

Також на його рахунку 3 обведення (найкращий показник), 5 ударів по воротах (найкращий показник).