Ярмоленко кращий, ніж Шевченко та Ребров: Підрахували статистику півзахисника "Вест Хема" в АПЛ

Український вінгер лондонського "Вест Хема" Андрій Ярмоленко забив переможний гол у матчі 32-го туру АПЛ проти "Челсі" (3:2)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол 24".

М'яч у ворота Кепи Аррісабалаги став для 30-річного Ярмоленка 6-м за два сезони в англійській Прем'єр-лізі. За цим показником він випередив Андрія Вороніна, який у 27 матчах забив 5 голів за Ліверпуль.

Тепер Ярмоленко одноосібно посідає третє місце у списку найкращих бомбардирів АПЛ серед українців. Попереду лише Андрій Шевченко (9 голів у 48 іграх за "Челсі") та Сергій Ребров, який відзначився 10 разів у 59 матчах за "Тоттенхем". Однак, Ярмоленко має найкращий бомбардирський графік. Шевченко витрачав на забитий м'яч в середньому 469 хвилин, Ребров – 512, Воронін – 367, а у вінгера Вест Хема цей показник лише 330 хвилин на гол.

Нагадаємо, Ярмоленко став героєм "Вест Хема" у матчі 32-го туру АПЛ проти "Челс"і. Українець вийшов на заміну на 78-й хвилині, а наприкінці матчу забив переможний гол. Завдяки перемозі над "синіми" "Вест Хем" набрав 30 очок і відірвався від зони вильоту на 3 пункти. В активі самого Ярмоленка у нинішньому сезоні тепер 4 голи та один асист у 17-ти зустрічах.