Яремчук з тризубом врятував "Бенфіку" від поразки в матчі з "Аяксом"

"Бенфіка" та "Аякс" зіграли внічию (2:2) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Журналіст Depo.Сектор

Про це повідомляє Depo.Сектор.

На 18-й хвилині "Аякс" вивів уперед Душан Тадіч. Господарі зрівняли рахунок на 26-й хвилині завдяки автоголу Себастьєна Алле. На 29-й хвилині Алле знову забив, але вже у чужі ворота.

"Бенфіка" знову зрівняла рахунок. На 72-й хвилині відзначився Роман Яремчук. Після голу українець зняв футболку, продемонструвавши герб своєї країни на футболці, яка була під формою.

"Бенфіка" (Португалія) – "Аякс" (Нідерланди) 2:2
Голи: Тадіч, 18; Алле, 25 (аг), 29; Яремчук, 72.
"Бенфіка": Влаходімос, Жілберто (Діогу Гонсалвеш, 90), Вертонген, Отаменді, Грімальдо, Рафа Сілва, Таарабт (Паулу Бернарду, 85), Вайгль, Нуньєс (Лазаро, 90), Гонсалу Рамуш, Евертон (Ярем).
"Аякс": Пасвеєр, Мазрауї (Ренсх, 90), Мартінес, Тімбер, Блінд (Тальяфіко, 73), Альварес, Гравенберх (Классен, 74), Тадіч, Бергейс, Аллер, Антоні.
Попередження: Мазрауї, 23; Бергейс, 45; Нуньєс, 46; Гонсалу Рамуш, 49; Яремчук, 73; Антоні, 87.

Матч у відповідь відбудеться 15 березня.