Яремчук допоміг "Генту" перемогти в матчі чемпіонату Бельгії

У передостанньому перед зимовою паузою турі чемпіонату Бельгії "Гент" Романа Яремчука та Ігоря Пластуна на своєму полі приймав "Серкль-Брюгге"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на zbirna.com.

Нападаючий збірної України вийшов в стартовому складі своєї команди і дуже активно розпочав зустріч. За стартові п'ять хвилин він мав відразу дві можливості відзначитися, але не сталося. На 13-й хвилині Яремчук все ж забив, але його гол арбітри скасували через сумнівний офсайд. А ще через чотири хвилини Роман взяв найактивнішу участь в уже зарахованому взяття воріт суперника. Після подачі кутового українець пробив по воротах, голкіпер відбив удар, але Брехт Деягер, опинившись у потрібний час у нудному місці, відкрив рахунок.

Далі господарі поля забили ще тричі, пропустили один раз і довели поєдинок до своєї впевненої перемоги з рахунком 4:1. Пластун так і не вийшов, а Яремчука замінили на 60 хвилині.

Після 20 турів, набравши 31 очко, "Гент" поки займає п'яте місце в турнірній таблиці.