Яким складом збірна України гратиме з Люксембургом

У 4-му турі кваліфікації Євро-2020 збірна України зустрінеться з Люксембургом

Яким складом збірна України гратиме з Лю…

Матч на "Арені Львів" розпочнеться о 21:45. На Depo.Сектор орієнтовний склад "синьо-жовтих".

Можна припустити, що головний тренер збірної України Андрій Шевченко зробить ротацію в цьому поєдинку, адже на кону дуже важлива перемога. Зазвичай, після феєричних матчів, як от перемога над Сербією, в команд бувають спади в грі в наступному поєдинку. Футболісти витратили дуже багато сил і емоцій, а тому наставники часто змінюють склад. Проте, Шевченко не анонсував жодних змін в складі. Розташування збірної через травми залишили Артем Бєсєдін та Богдан Бутко. З врахуванням цього і прогнозуємо стартову 11-тку.

Голкіпер – Андрій П'ятов. Особливої альтернативи голкіперові "Шахтаря" поки немає.

Захист – Миколенко, Матвієнко, Кривцов, Караваєв. Нагальної потреби змінювати лінію захисту, яка вистояла "на нуль" з доволі зубатою командою сербів, немає.

Півзахист – Степаненко, Малиновський, Зінченко. За першої необхідності гравця "Манчестер Сіті" може замінити Віктор Коваленко, який є доволі свіжим, адже в минулому матчі вийшов лише на кілька хвилин. Чекає свого шансу і динамівець Володимир Шепелєв.

Вінгери – Коноплянка, Циганков. Чотирма голами у феєричному матчі із Сербією вони заслужили на право знову з'явитися у стартовому складі. Обидва футболісти, з усього видно, спіймали кураж у національній команді, тому нічого змінювати, мабуть, не варто. Коли гра йде – цим потрібно користатися.

Атака – Артем Кравець. В попередньому матчі зі стартових хвилин грав Роман Яремчук і навіть відзначився дебютним голом. Проте, в окремі відрізки форвард зникав з гри. Натомість, в цій грі може стати в нагоді досвід Артема Кравця. Обидва нападники приблизно одного формату, але досвід і "свіжість" говорить на користь форварда "Кайсеріспора".