Яким складом Шевченко досягатиме історичного результату в Лізі націй в матчі з Чехією

Вже сьогодні збірна України може оформити вихід в еліту Ліги націй

Яким складом Шевченко досягатиме історич…

Для того аби забронювати перше місце українцям достатньо і нічиєї. До матчу, який о 21:45 розпочнеться на ОСК "Металіст" в Харкові, збірна України підходить практично в оптимальному складі. Перед поєдинком в загальній групі тренувалися і Андрій Ярмоленко з Євгеном Макаренком, які пропустили спаринг з Італією (1:1) через мікротравми.

Depo.Сектор прогнозує стартову 11-ку, яка вже в цьому матчі намагатиметься оформити історичне досягнення.

Голкіпер: Андрій П'ятов. Попри голи-метелики, які в кар'єрі голкіпера "Шахтаря" останнім часом з'явилось чимало, все ж він залишається "номером один". Спаринг з Італією це чітко довів. Навіть пропустивши прикрий гол, наш голкіпер зробив декілька просто фантастичних сейвів і врятував для "синьо-жовтих" нічию (1:1).

Захист: Караваєв, Ракицький, Бурда, Матвієнко. Такою виглядає оптимальна лінія захисту на сьогоднішній день. Четвірка захисників практично ідентична до першого матчу з чехами. Єдиний вийняток - Микита Бурда, який найімовірніше складе компанію Ярославу Ракицькому в центрі.

Півзахист: Степаненко, Марлос, Малиновський. Динамівець Сергій Сидорчук не надто впевнено провів матч з Італією і в другому таймі його змінив Тарас Степаненко. Припускаємо, що саме це вплине на рішення Шевченка випустити хавбека "Шахтаря" тепер з перших хвилин.

Атака: Ярмоленко, Яремчук, Коноплянка. Півзахисник "Вест Хема" Андрій Ярмоленко відновився після мікротравми і готовий вийти на поле. Дебютант Владислав Кулач може дебютувати вже під час першого виклику в збірну. Все залежатиме від сценарію поєдинку і функціональної готовності Романа Яремчука.