Яким феєричним вийшов дебют Мілевського у Румунії

31-річний український форвард забив гол, вийшовши на поле вперше з жовтня 2015-го

Яким феєричним вийшов дебют Мілевського…

Артем Мілевський повернувся. Вчорашній матч чемпіонату Румунії "Конкордія" - "Волунтарі" автор цього матеріалу вирішив таки подивитися по ТБ. У Румунії є такий телеканал Digi Sport 1. Поєдинок аутсайдерів транслювали в прямому ефірі, тому як можна пропустити очікуваний дебют Мілевського.

За годину до матчу стали відомі стартові склади команд. Мілевський очікувано потрапив до старту "Конкордії".

Яким феєричним вийшов дебют Мілевського у Румунії - фото 1

На схемі, яку намалювали румуни, Артем мав грати другого форварда. За самою грою Мілевський був на полі таким собі вільним художником. Гравець часто опускався в зону атакуючого півзахисника і був конструктором атак.

Яким феєричним вийшов дебют Мілевського у Румунії - фото 2

От тільки конструювати якось не виходило. Мілевський отримував м'яч і швидко з ним розставався. Або віддавав пас без загострення, чи намагався зробити гострий пас на Гарсію. Але через незіграність гравці не могли один одного зрозуміти. Паси Мілі йшли в офсайд або в молоко.

Брак українця загалом склав близько 40%.

Після першого тайму "Конкордія" програвала 1:2. Але в таймі другому саме Мілевський рахунок зрівняв. З пенальті, але то неважливо.

Згодом "Конкордія пропустила вдруге і програла битву аутсайдерів.

Ось огляд матчу з кількома крупними планами Мілевського.

Ну і турнірне становище команд, щоб було остаточно зрозуміло, куди Мілевського занесло.

Яким феєричним вийшов дебют Мілевського у Румунії - фото 3

А взагалі, що таке "Конкордія"

Це клуб, який базується у Княжні - 14 тисячному передмісті Бухареста. Власником є Мірча Міня, голова Княжни. Мілевського, як і інших "зірок", як, наприклад, відомого по виступам у Серії А Ободо, покликали рятувати клуб від вильоту.

Чемпіонат Румунії грається за схемою у два етапи 6+8. Тобто "Конкордія" наразі у другому етапі потрапила до вісімки, що веде боротьбу за виживання.

Мілевський, за даними ЗМІ, отримує у "Конкордії" понад 8 тис. євро на місяць. У "Динамо" його зарплата становила близько $2 млн на рік.