Як зустрічали феєричну збірну України U-20 в Будинку футболу після тріумфу в Польщі

Сьогодні, 16 червня, збірна України U-20 тріумфально повернулася з чемпіонату світу 2019 року, який приймала Польща

Як зустрічали феєричну збірну України U-…

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт УАФ.

Сьогодні ввечері збірна України U-20, що стала переможцем юнацького чемпіонату світу в Польщі, повернулася до Києва. Тренери і гравці з аеропорту Бориспіль одразу попрямували до Будинку футболу, де керівництво УАФ у присутності численних журналістів та зовсім юних футболістів влаштувало їм урочисту зустріч.

Переможці з автобусу виходили на чемпіонську доріжку через живий коридор їхніх прихильників та представників ЗМІ. Після короткої фотосесії вони попрямували до конференц-залу, де відбулася офіційна частина церемонії.

Спершу всі присутні мали змогу згадати чемпіонський шлях збірної України на світовій першості в Польщі. У відеосюжеті на великому екрані було показано всі голи нашої команди, кожен з яких зустрічали гучними оплесками.

Далі до чемпіонів зі словами вітання звернулися керівники УАФ, НОК і Міністерства молоді та спорту України. Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко сказав: "Я хочу привітати гравців, тренерський штаб, лікарів та адміністраторів збірної з великим успіхом! Рівно рік тому ми саме в цьому залі вітали вас із виходом до фінальної частини першості світу. Рік минув, ми знову тут — і в нас фантистичні емоції. Ваш успіх — це мрія наших уболівальників, що здійснилася. Золотими літерами ви вписали свої імена в історію українського футболу. Це досягнення стане справжнім маяком для майбутніх поколінь наших футболістів. Ми вам за це дуже вдячні! Ви продемонстрували характер, показали, що ви — справжні українці. Тепер на вас чекають молодіжна та національна збірні, чекають ваші клуби. Усі ми на вас розраховуємо в майбутньому!"

Нагадаємо, у фіналі українці обіграли Корею та стали чемпіонами світу у даній віковій категорії.