Як зірковий Роналду тричі зганьбився в одній атаці

Матч 5-го туру відбору до чемпіонату Європи-2020 між збірними Сербії та Португалії завершився перемогою "селесао" (2:4)

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Футбол24".

Головні суперники збірної України у відборі на Євро-2020 провели дуже яскравий матч. Португальці на початку другого тайму вже мали перевагу в 2 м'ячі, зате серби двічі скорочували відставання до мінімуму. Однак команда Фернанду Сантуша вистояла і здобула першу перемогу в цій кваліфікації.

На 29-й хвилині курйозний момент стався з головною зіркою збірної Португалії: після контрвипаду Роналду тричі пробивав по воротах і кожен раз дистанція змінювалася від дальньої до мінімальної. Останній удар в впритул Кріштіану завдав собі в опорну ногу, а лайнсмен ще й зафіксував у нього офсайд.

Нагадаємо, Португалія набрала 5 очок і посідає друге місце в групі "В". У Сербії на один пункт менше. Лідирує в квінтеті Україна (13 балів).