Як зірковий Мессі організував бійку з суперниками після матчу Болівія – Аргентина

У матчі 2-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року збірна Болівії на своєму полі програла національній команді Аргентини з рахунком 1:2

Як зірковий Мессі організував бійку з су…

Про це повідомляє Depo.Сектор.

Зустріч відбулася в Ла-Пасі на стадіоні "Ернандо Сілес".

Після матчу між командами виникла бійка за участю нападника Ліонеля Мессі. На даний момент невідомо, що стало причиною конфлікту.

Нагадаємо, рахунок був відкритий в середині першого тайму – на 24-й хвилині автором забитого м'яча став Марсело Морено, якому асистував Алехандро Чумасеро. Аргентина відновила рівновагу на 45-й хвилині завдяки голу Лаутаро Мартінеса. Переможний гол на 79-й хвилині забив Хоакін Корреа з передачі Мартінеса.

Аргентина, набравши шість очок, вийшла на 1-е місце в турнірній таблиці відбіркового турніру. Болівія (0) – на 10-му місці.