Як Зінченко феєрив в матчі "Манчестер Сіті" з "Челсі" (СТАТИСТИКА)

Український гравець Олександр Зінченко з'явився в основному складі "Манчестер Сіті" на матч 17-го туру АПЛ проти "Челсі"

Як Зінченко феєрив в матчі "Манчестер Сі…

Зінченко провів на полі усі 90 хвилин. Матч для нашого футболіста видався неоднозначним. Так, українець розпочав гольову атаку під час першого голу. На 18-й хвилині 24-річний українець зробив передачу на Філіпа Фодена, який відпасував на Ілкая Гюндогана, а той відкрив рахунок в матчі.

Також футболіст взяв участь у другому голі "городян". Він був серед тих, хто почав атаку, коли Філіп Фоден на 21-й хвилині зробив рахунок 2:0.

На останніх секундах матчу не встиг за Хадсоном-Одоі в моменті з пропущеним голом.

Загалом Зінченко віддав 46 точних передач з 54 (85%), виграв 2 верхові дуелі, зробив 1 відбір та 2 перехоплення.

WhoScored оцінив гру футболіста в 7,0. Це одна з найнижчих в "Ман Сіті". Гірша Оцінка з польових футболістів "городян" у Джона Стоунза.

Цей поєдинок став для українського футболіста 75-м футболці "Манчестер Сіті".

В активі футболіста 43 гри в чемпіонаті Англії, 13 - в Кубку Ліги, 12 - в Лізі Чемпіонів, 6 - в Кубку Англії і 1 - в Суперкубку Англії. За ці матчі він оформив два голи і шість асистів.

"Манчестер Сіті" українець виступає з 2016-го року.