ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як виглядатиме збірна України без футболістів з Росії

До збірної України не викликали гравців, що грають на Росії. Ми пропонуємо подивитися на два віртуальні склади збірної: з ними і без них
Depo.
22 березня 2016 08:00
ФОТО: depo.ua
Як виглядатиме збірна України без футболістів з Росії
Як виглядатиме збірна України без футболістів з Росії

Євген Селезньов ("Кубань"), Богдан Бутко ("Амкар"), Андрій Пилявський ("Рубін"), Олександр Зінченко ("Уфа"), Марко Девіч ("Рубін") - ці футболісти були потенційними кандидатами до національної збірної України. Більше того, російські клуби отримували факси про виклик цих футболістів, зокрема "Рубін" щодо Пилявського, "Амкар" щодо Бутка і "Кубань" - Селезньова. 

Згодом через скандал у ЗМІ Фоменко своє рішення змінив і футболістів з Росії у збірній не буде. 

Але можна уявити, як виглядала б збірна України з росіянами і без них. 

Збірна з "росіянами"

Як виглядатиме збірна України без футболістів з Росії - фото 1

Почнемо з першого варіанту. Через травму Ракицького, який пропустить тренувальні матчі з Кіпром (24 березня) та Уельсом (28 березня), а також нестабільність Кучера в центрі захисту міг би зіграти Пилявський, теоретично. А на правому фланзі захисту, де єдиною альтернативою Федецькому був би Бутко, цілком могли б побачити саме "росіянина".  В нападі грав би Селезньов.

Варто також не забувати, що у складі не буде травмованого Рибалки.

Як виглядатиме збірна України без футболістів з Росії - фото 2

Збірна без росіян

Як виглядатиме збірна України без футболістів з Росії - фото 3

А тепер реальна збірна, яку ми можемо побачити у матчах з Кіпром та Уельсом. Фоменко вирішив латати проблеми у захисті, де в нас було лише 5 захисників з потрібних 8 для альтернативи, Путівцевим з польскої "Термаліки" та Селіним з грецького "Платаніса".

Щодо амплуа. Путівцев може зіграти у центрі захисту, а також на обох флангах. Селін - центр захисту і лівий фланг. Досить непогане рішення тренера.

В опорній зоні так само не буде проблем навіть без Рибалки.

Як виглядатиме збірна України без футболістів з Росії - фото 4

Цей склад - відповідь скептикам, які кажуть, що без "росіян" у збірній немає кому грати. Особисто не розумію, чим Кравець, який грає за "Штутгарт", гірший Селезньова з "Кубані". Хіба голів забив менше (4 проти 7). От тільки статистика за матчами на користь Селезньова - 48 проти 12 у Кравця.

Яким буде реальний склад - покаже лише час.