Як виглядає статистика неймовірного Зінченка в матчі "Манчестер Сіті" - "Брайтон"

В матчі 6 туру АПЛ "Манчестер Сіті" розгромило "Брайтон" (4:0)

Як виглядає статистика неймовірного Зінч…

Олександр Зінченко провів на полі усі 90 хвилин матчу. Українець взяв участь в гольовий атаці "Ман Сіті" на 2-й хвилині, в якій забив де Брюйне. Також Зінченко віддав передгольову передачу, коли забив Агуеро на 55-й хвилині і зробив рахунок 3:0.

За свою гру Зінченко отримав оцінку 7,41 від авторитетного порталу whoscored - найкращий показник серед захинсиків "Манчестер Сіті". але лише посередній на фоні команди. Українець за матч 88 разів торкнувся м'яча, зробив 75 пасів з точністю 88%. Виграв три верхові дуелі, та організував два відбори. Один раз пробивав по воротах, в ствір не влучив. Ще в його активі один вдалий дріблінг.