Як в Італії головний тренер ледь не "вирубив" свого гравця після заміни

В Італії головний тренер футбольного клубу "Гросетто" вдарив свого футболіста після заміни і отримав червону картку

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

Цей епізод стався під час матчу італійської Серії D, в якому "Гросетто" приймав "Монтероссо".

На 75-й хвилині головний тренер "Гросетто" Магріні прийняв рішення поміняти півзахисника Ріккардо Кретеллу на Маттіа Раванеллі. Кретеллу був незадоволений заміною, після чого наставник клубу вдарив футболіста по потилиці.

Головний арбітр, порадившись з асистентом, прийняв рішення показати тренера прямою червоною карткою.

Сам матч завершився перемогою "Гросетто" з рахунком 1:0. Переможний гол в матчі на 49-й хвилині забив Філіппо Боккардо.