Як український футболіст у Бельгії бив-бив, але гола не забив

Із трьох українців лише Роман Яремчук вийшов на поле в основному складі "Гента" на матч 27-го туру чемпіонату Бельгії проти льєжського "Стандарда"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Команду№1. Роман Безус залишився в запасі, а Ігор Пластун – поза заявкою.

Форвард збірної України мав два чудові шанси збільшити свій гольовий баланс цього матчу. У самому кінці першого тайму за рахунку 2:0 на користь господарів Яремчук головою бив практично в упор, але воротар гостей все ж зміг відвести загрозу.

На початку другого тайму Роман увірвався в штрафну "Стандарда", проте його удар в дальній кут виявився неточним.

На 67-ій хвилині українця замінили. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь "буйволів".

Після цієї перемоги "Гент" набрав 41-не очко і розташувався в кроці від "шістки чемпіонів". Стільки ж очок і в "Андерлехта" Євгена Макаренка, але у "пурпурно-білих" гра в запасі.