Як українці з "Динамо" феєрили в Білорусі, декласувавши "Мінськ"

Півзахисник брестського "Динамо" Олександр Нойок відзначився голом у матчі 12-го туру чемпіонату Білорусі проти "Мінська" (6:1)

Як українці з "Динамо" феєрили в Білорус…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на Динамоманію. 28-річний українець забив на 49-ій хвилині, зробивши рахунок 2:1. За ходом матчу брестський клуб поступався 0:1.

Для українського півзахисника, який не проти прийняти білоруське громадянство, це другий гол у сезоні. У 16-ти матчах він також зробив 2 асисти.

Передгольовий пас на Нойока віддав Артем Мілевський.

Через 15 хвилин він асистував Михайлу Гордійчуку.

На рахунку Артема в 18-ти матчах сезону 3 голи і 3 гольові паси.

Ще через 10 хвилин Мілевський відзначився ще одним передгольовим пасом.

Матч завершився з рахунком 6:1 на користь "Динамо". Загалом, у переможців в стартовому складі вийшли три українські футболісти: Артем Мілевський, Євген Хачеріді й Олександр Нойок.

Нойок забив гол, Мілевський віддав дві гольові передачі. Хачеріді отримав жовту картку на 45-ій хвилині, а Мілевського замінили за 10 хвилин до кінця матчу.

Брестське "Динамо" набрало 19 очок і піднялося на 5-те місце в турнірній таблиці.