Як Олександр Зінченко зіграв за "Ман Сіті" в матчі проти "Шахтаря" (СТАТИСТИКА)

В Манчестері завершився поєдинок 4 туру групового раунду Ліги чемпіонів між "Манчестер Сіті" та "Шахтарем" (6:0)

Журналіст Depo.Сектор
Як Олександр Зінченко зіграв за "Ман Сіт…

В складі англійської команди з перших хвилин на полі з'явився українець Олександр Зінченко. Футболіст традиційно зайняв місце на лівому фланзі захисту. Гравець збірної України був активним впродовж усього матчу і навіть відзначився гольовим пасом на 49 хвилині, коли гол забивав Рахім Стерлінг. Звісно, його прямої заслуги у забитому м'ячі нема, але офіційно саме він значиться асистентом і це його перша результативна дія в офіційних матчах за команду. Загалом матч українець може занести собі в актив. Авторитетний портал Whoscored поставив Зінченку доволі високу оцінку - 8,19 (вищі лише у авторів голів).

Олександр Зінченко в матчі проти "Шахтаря"