Як навіжені сербські фанати закидали сніжками арбітра (ВІДЕО)

Вболівальники белградського "Партизана" своєрідним чином розважилися на матчі сербської Суперліги проти команди "Мачва" (0:0)

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на sport24.ru.

Зустріч проходила в складних погодних умовах - на полі і трибунах зібралося безліч снігу. Вболівальники "Партизана" вирішили по-своєму висловити невдоволення суддівськими рішеннями по ходу зустрічі. Фанати почали ліпити сніжки і кидати їх в бокового суддю.

Особливо фанатів "Партизана" обурило вилучення футболіста їхньої улюбленої команди Слободана Урошевіча - після показаної 24-річному захисникові червоної картки на 45-й хвилині в суддів набагато частіше почали летіти сніжки.

Після потрапляння в спину і по голові безлічі сніжок з боку уболівальників суддя на боковій лінії був змушений вийти на поле. В результаті головному судді Олександру Живковичу довелося ненадовго перервати матч, щоб спробувати захистити свого помічника.

Зустріч була продовжена і завершилася нульовою нічиєю. "Партизан" після 21 матчу чемпіонату Сербії йде на третьому місці.