Як "Манчестер Сіті" Зінченка забивав два сумнівних голи в матчі з "Свонсі"

"Манчестер Сіті" зробив камбек в чвертьфінальному матчі Кубка Англії проти "Свонсі"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт Арену.

Поступаючись з рахунком 0:2, команда Пепа Гвардіола все ж здобула перемогу в півфінал, забивши три м'ячі з 69-ї по 88-у хвилини. Однак два м'ячі були забиті після спірних суддівських рішень. Спочатку "Ман Сіті" заробив пенальті за фол проти Рахіма Стерлінга. Серхіо Агуеро хоч і влучив у штангу, але м'яч від ноги воротаря Крістофера Нордфельдта в результаті влетів в сітку.

Третій м'яч теж виявився спірним. Серхіо Агуеро в падінні головою замкнув простріл з лівого флангу, і повтор показує, що аргентинець міг перебувати в положенні поза грою.