Як Коноплянка допомагав "Шальке" напрацювати на срібло Бундесліги в матчі з "Аугсбургом"

"Шальке" українського вінгера Євгена Коноплянки в гостях переграв "Аугсбург" (2:1) в 33-му турі Бундесліги

Журналіст Depo.Сектор
Як Коноплянка допомагав "Шальке" напрацю…

Як повідомляло Depo.Сектор, перемогу гельзенкірхенцям приніс дубль молодого захисника Тіло Керера.

Український півзахисник Коноплянка вийшов у старті "Шальке" і відіграв 84 хвилини, за які встиг зробити дві загострюють передачі і нанести чотири удари, один раз потрапивши в каркас воріт.

Коноплянка заробив кутовий, після виконання якого, м'яч влучив у руку Альфреду Фіннбогасону і ковзнув у сітку воріт - автогол на 34 хвилині.

У другому таймі українець відзначився ударом на 59-й хвилині, але м'яч ковзнув поруч зі штангою. Ще через дві хвилини Коноплянка вискочив з флангу в штрафний майданчик і пробив просто в голкіпера суперників. На 84-й хвилині наш півзахисник був замінений на Бастіана Ощипку. Від порталу whoscored отримав середню, як для своєї команди оцінку - 7,17.

Статистика Євгена Коноплянки в матчі проти "Аугсбурга".

Хвилини - 84.

Удари - 4 (2 в ствір)

Дотиків до м'яча - 28

Пасів - 14 (точність - 78%)

Оскільки в паралельному матчі дортмундська "Боруссія" Ярмоленка програла "Майнцу" (1:2), то "Шальке" відірвався від "джмелів" на 5 очок і вже сьогодні, за тур до фінішу чемпіонату, гарантував собі друге місце в Бундеслізі.