Як Коноплянка долучився до порятунку "Шальке" в Москві в матчі з "Локомотивом" (СТАТИСТИКА)

Півзахисник збірної України і "Шальке" Євген Коноплянка матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з "Локомотивом" почав з перших хвилин

Як Коноплянка долучився до порятунку "Ша…

Як повідомляє Depo.Сектор, рахунок 0:0 тримався до 88-ї хвилини, коли Євген Коноплянка подачею з кута поля знайшов голову Маккені.

Український футболіст тричі в матчі пробивав по воротах, щоправда лише раз влучив у ствір. Коноплянка зробив 23 паси з точністю 82%. Окремо варто відзначити вісім прострілів в штрафну суперника. Загалом завдяки такій активній грі та асисту на останніх хвилинах наш футболіст отримав від порталу whoscored високу оцінку 7,84 (вища лише в автора голу Маккені).

Євген Коноплянка в грі проти "Локомотива"