Як Кадиров влаштував "футбольний шабаш" на честь дня народження Путіна (ФOТO)

У суботу, 7 жовтня, в Грозному на честь 65-гo дня народження президента Рoсiї Володимира Путіна відбувся футбольний матч між російською командою "Лідер-65" і італійською командою ветеранів Club Italia Master

Як Кадиров влаштував "футбольний шабаш"…

Про це повідомляє Depo.Сектор з пoсиланням на Р-Спoрт.

"Епічна" показуха завершилася перемогою російського клубу, в складі якого виступили знаменитий бразилець Роналдінью, глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров з рахунком 6:3.

Олександр Кержаков відкрив рахунок на 31-й хвилині матчу (формат зустрічі - два тайми по 40 хвилин), але Марко Дельвеккіо на 40-й відновив рівновагу. Міністр у справах Північного Кавказу Лев Кузнєцов на 42-й знову вивів росіян вперед, проте Дельвеккіо через дві хвилини знову зрівняв результат.
У другому таймі глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров на 52-й хвилині забив третій м'яч у ворота гостей, Роман Широков через сім хвилин - четвертий, знаменитий бразилець Роналдіньо, який грав за "Лідер-65" - п'ятий (на 67-й), а голова парламенту Чеченської Республіки Магомед Даудов - шостий (на 72-й). Дельвеккіо на 80-й хвилині підвів підсумок зустрічі - 6:3.
За "Лідер-65" в суботу зіграли також відомі в минулому вітчизняні футболісти Вагіз Хідіятуллін, Валерій Карпін, Андрій Канчельскіс, Віктор Онопко, Сергій Кір'яков, Рашид Рахімов, Дмитро Кузнєцов.
У складі суперників виступали знамениті гравці минулих років Клаудіо Джентіле, Фабріціо Раванеллі, Сальваторе Скіллачі, Стефано Фіоре, Массімо Оддо і інші.