Як грає афганський хлопчик, якому Мессі подарував форму

Найбільш зворушлива історія з хорошим кінцем про хлопчика з Афганістану, який настільки любить Мессі, що зробив його форму з поліетиленового пакета

На початку 2016-го Інтернет облетіла фотографія з хлопчиком у "майці" Ліонеля Мессі, яка була зроблена із звичайного поліетиленового пакета. Ця "майка" була розмальована у кольори збірної Аргентини із номером і прізвищем зірки "Барселони" на спині.

Як грає афганський хлопчик, якому Мессі подарував форму - фото 1

Після того, як фото розлетілося мережею, всі захотіли відшукати хлопчика. Спочатку ходила інформація, що він проживає у зруйнованій війною Сирії. Згодом з'явилися чутки, що хлопчика знайшли в Іраку. Але наприкінці січня афганець Азім Ахмад, який живе в Австралії, опублікував фотографії п'ятирічного племінника по імені Муртаза. Хлопчик знайшовся. Це був той самий маленький фанат Мессі.

Як грає афганський хлопчик, якому Мессі подарував форму - фото 2

Після цього з родиною Муртаза зв'язалися представники Федерації футболу Афганістану і подарували йому оригінальний комплект форми каталонської "Барселони". Купити таку форму родина Муртаза не мала змоги. Хлопчик розповів історію свого життя, яка вразила весь світ.

Муртаза живе в зруйнованому війною, бідному афганському місті Газні. Йому лише п'ять років. Він дуже любить футбол і Лео Мессі.

Як грає афганський хлопчик, якому Мессі подарував форму - фото 3

В інтерв'ю CNN Муртаза розповідав, що біля його будинку немає майданчика для гри у футбол. У нього є м'яч, але і той пробитий. Хлопчик мріяв про форму з прізвищем свого кумира Мессі, але родина дуже бідна, тому не могла дозволити собі зробити Муртазу такий подарунок. Хлопчик довго плакав, бо це була його найбільша мрія у п'ять років.

Його старший брат, який постійно бачив сльози Муртаза, знайшов вихід із ситуації, зробивши для хлопця "майку" із поліетиленового пакета, написавши на спині номер та прізвище Мессі. Цей подарунок Муртаза запам'ятає на все життя. На більше він і не розраховував.

Але тепер він має фірмову форму "Барселони". Федерація футболу Афганістану домовляється з "Барсою" про зустріч Муртаза з Ліонелем Мессі.

Зірковий аргентинець погодився і очікує Муртаза в гості. Також Мессі надіслав хлопчику та його родині подарунки. Муртаза отримав футболку збірної Аргентини з автографом Мессі і м'яч.

Ось так хлопчик грає у футбол з однолітками в Афганістані у фірмових футболках Мессі. 

Як грає афганський хлопчик, якому Мессі подарував форму - фото 4

 Як грає афганський хлопчик, якому Мессі подарував форму - фото 5

Як грає афганський хлопчик, якому Мессі подарував форму - фото 6

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Сектор